MATERIÁLOVÝ INŽENÝR S AJ/NJ – ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Vystudoval jsi VŠ se zaměřením na zpracování materiálů – ideálně plasty a pryskyřice nebo chemický engineering? Chceš dostat šanci uplatnit se v mezinárodní firmě se silným zázemím a vizí? Domluvíš se alespoň jedním jazykem – anglicky nebo německy? Napiš nám! Mezinárodní výrobní společnost se zaměřením na elektro výrobu hledá do svých řad čerstvou krev na pozici: MATERIÁLOVÝ INŽENÝR S AJ/NJ - ABSOLVENT

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za procesy vývoje a výzkumu
  • Výběr plastových materiálů
  • Realizace projektů
  • Práce s dodavateli – jejich schvalování, výběr
  • Účast na zákaznických auditech

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání – Technologie zpracování materiálů – plasty/pryskyřice nebo Chemický Engineering - PODMÍNKOU
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny – komunikace se zahraničím
  • Znalost práce na PC
  • Vyhlášku 50, která je pouze velkou výhodou
  • Samostatnost, flexibilitu, ochotu se učit a profesně růst

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti s přátelským kolektivem
  • Jazykové kurzy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Penzijní příspěvek
  • Služební telefon a počítač

  • Místo výkonu práce: okres Jičín