HLAVNÍ ÚČETNÍ S NJ

mzdové ohodnocení

Slovensko

Jste kovaný/á v oblasti účetnictví a hovoříte německým jazykem? Chcete pracovat pro významnou nadnárodní obchodní společnost? Pak zašlete svůj životopis ještě dnes!!! Prestižní mezinárodní společnost hledá nového kolegu do účetního týmu na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ S NJ

Pracovní náplň

  • Tvorba účetní závěrky dle lokální legislativy
  • Vedení týmu pracovníků (cca 4 lidi)
  • Zodpovědnost za konsolidovanou závěrku (3 pobočky)
  • Účtování složitějších transakcí
  • Příprava podkladů pro daňová přiznání
  • Kooperace s auditory, daňovými poradci a státními institucemi
  • Reporting zahraniční centrále v Německu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické zamření výhodou)
  • Víceletou praxi na pozici hlavní účetní v obchodní/výrobní společnosti
  • Perfektní znalost slovenské účetní legislativy
  • Komunikativní znalost německého jazyka
  • Zkušenosti s účtováním v programu SAP podmínkou
  • Loajalitu, pracovitost, odpovědnost

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Stravenky
  • Zaškolení v zahraničí
  • Zaměstnanecké slevy na produkty společnosti
  • Pracoviště: Trnava