FINANCIAL CONTROLLER WITH ENG

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte práci na pozici FINANCIAL CONTROLLER with ENG na Znojemsku s využitím anglického jazyka? Máte zkušenosti z oblasti controllingu a baví Vás práce s čísly? Pak hledáme právě Vás!!! Silná nadnárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: FINANCIAL CONTROLLER with ENG (30 - 35.000 CZK)

Pracovní náplň

  • tvorba analýz, forecastů a finančních plánů
  • rozbor výrobních dat a kalkulace
  • nastavování nových procesů
  • práce s MS Office Excel
  • vedení controllingového týmu
  • pravidelný reporting do zahraničí

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ ekonomického směru
  • víceletou praxi v oblasti controllingu
  • základní orientaci v účetnictví
  • komunikativní znalost angličtiny (slovem i písmem)
  • pokročilou znalost MS Office Excel
  • analytické myšlení, stresuodolnost, samostatnost

Co nabízíme?

  • uplatnění ve stabilní nadnárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení a bonusy
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na závodní stravování
  • odborné vzdělávání a kurzy
  • místo výkonu práce: Znojemsko