SERVISNÍ TECHNIK STROJŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte práci na pozici SERVISNÍ TECHNIK STROJŮ s využitím anglického jazyka? Jste technicky zdatný, samostatný a pečlivý? Chcete pracovat pro významnou nadnárodní společnost? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná zahraniční společnost zabývající se prodejem výrobních strojů hledá nového pracovníka na pozici: SERVISNÍ TECHNIK STROJŮ (30-35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • servis, údržba a oprava strojů
  • diagnostika stavu strojů u zákazníků
  • technické poradenství
  • zajišťování náhradních dílů
  • komunikace s týmovými kolegy a zahraniční centrálou
  • cestování k zákazníkům v rámci ČR a SR

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • praxi v servisní činnosti výrobních strojů
  • min. vyhl. 50 § 6
  • komunikativní znalost AJ (NJ výhodou)
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • možnost odborného a profesního rozvoje
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • služební automobil a mobilní telefon pro soukromé účely
  • nástup možný ihned
  • pracoviště: Západně od Brna (cca 30km)