PRODUCT SALES MANAGER - HYDRAULICS

Neaktivní nabídka

až 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte práci na pozici PRODUCT SALES MANAGER - HYDRAULICS v Brně s využitím anglického nebo německého jazyka? Máte strojírenské vzdělání a praxi na obchodně-technické pozici? Chcete pracovat pro stabilní nadnárodní výrobní společnost? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis ještě dnes! Úspěšná strojírenská společnost nabízí jedinečnou šanci využít Vaše technické znalosti a jazykové dovednosti na pozici: PRODUCT SALES MANAGER - HYDRAULICS

Pracovní náplň

  • zajišťování akvizic nových zákazníků v průmyslu
  • zpracování technických řešení dle požadavků zákazníků
  • kompletní zabezpečení celkového obchodního případu
  • absolvování zahraničních školení u výrobců
  • péče o stávající zákazníky a hledání nových
  • splnění stanovených prodejních cílů
  • kvalifikovaná prezentace prodávaného sortimentu

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání strojírenské podmínkou
  • víceletou praxi v oblasti projektování hydraulických zařízení a obvodů
  • znalost stacionární či mobilní hydrauliky a aplikace jejich řešení
  • schopnost dotáhnout projekt do úspěšného konce
  • velmi dobré obchodní zkušenosti
  • prokazatelné výborné výsledky práce
  • pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení a bonusy
  • automobil i pro soukromé účely
  • možnost profesního rozvoje
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • místo pracoviště: Brno