PŘEDÁK V CHEMICKÉ VÝROBĚ S AJ

Neaktivní nabídka

22000 - 30000 Kč

Je Vám blízký chemický průmysl? Jste zodpovědný člověk a nevadí Vám pracovat ve směnném provozu? Chcete pracovat pro špičku ve svém oboru? Zašlete nám svůj životopis!!! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého výrobního týmu kandidáty na pozici: PŘEDÁK V CHEMICKÉ VÝROBĚ S AJ

Pracovní náplň

  • Vedení týmu operátorů
  • Komunikace s vedením firmy
  • Práce v čistých prostorách
  • Míchání chemikálií
  • Používání reaktorů, sušáren, odstředivek
  • Manipulace s chemikáliemi

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (chemického směru výhodou)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni - podmínkou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvky na dopravu
  • Další nadstandardní benefity
  • V případě nástupu 10.000,- Kč náborový příspěvek

  • Místo výkonu práce: Roudnice nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.