ABSOLVENT – STROJAŘ S AJ

Neaktivní nabídka

23000 - 27000 Kč

Jsi čerstvým absolventem strojárny a už tě prázdniny nebaví? Domluvíš se anglicky a nebojíš se nových příležitostí? Chceš se podílet na úspěchu dynamické a ambiciózní společnosti? Pokud ano, tato nabídka je určena právě pro Tebe! Mezinárodní společnost se sídlem v Jihomoravském kraji hledá do svého kolektivu: ABSOLVENT – STROJAŘ S AJ

Pracovní náplň

  • Spolupráce napříč celou výrobou
  • Koordinace a plánování údržby
  • Komunikace se zákazníky
  • Příprava dokumentace pro jednotlivé zakázky
  • Zpracování a příprava podkladů pro výrobu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání strojního zaměření
  • Praxi výhodou
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalost práce v MS Office, 2D AutoCad
  • Ochotu cestovat do zahraničí
  • Komunikativnost, týmovost a logické myšlení
  • Řidičský průkaz sk.B

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Příležitost uplatnit se v žádaném oboru bez praxe
  • Mobilní telefon, notebook
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na ubytování, závodní stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Místo výkonu práce: Hodonínsko