VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte praxi v oblasti konstrukce a domluvíte se anglicky? Jste technicky zdatní, kreativní a rádi byste se podíleli na vývoji nových produktů? Láká Vás práce na pozici VÝVOJOVÉHO KONSTRUKTÉRA ve stabilní společnosti na Hodonínsku? Pak hledáme právě Vás! Prosperující společnost působící v automotive hledá vhodného kandidáta na pozici: VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR

Pracovní náplň

  • Podílení se na vývoji nových produktů
  • Tvorba konstrukční dokumentace
  • Tvůrčí práce v programu SolidEdge
  • Komunikace se zahraničními zákazníky
  • Spolupráce s dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • 2 roky praxe na pozici konstruktéra
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Znalost práce v 3D softwarech
  • Aktivní přístup, kreativní myšlení

Co nabízíme?

  • Zajímavá práce ve stabilní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Hodonínsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.