VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR – PRO ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

Jste kreativní absolvent vysoké školy strojního zaměření a máte zkušenosti s metodou konečných prvků? Pokud jste na tyto otázky odpověděli ano, nabízíme Vám možnost stát se součástí týmů profesionálů, kteří se podílejí na vývoji špičkových výrobků, vyvážených do celého světa. Společnost pracující s nejrychlejší a nejmodernější výborní linkou na světě, hledá vhodného kandidáta na pozici: VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR – PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY

Pracovní náplň

  • Konstrukce 3D modelů
  • Využití metody konečných prvků
  • Zpracování 2D výkresů, návrhy schémat a layoutů
  • Tvorba a řízení konstrukční dokumentace
  • Spolupráce s výzkumnými ústavy či vysokými školami
  • Technické výpočty

Co požadujeme?

  • VŠ strojírenského směru
  • Praxe na obdobné pozici
  • Znalost AJ výhodou
  • Znalost programu Autodesk INVENTOR podmínkou
  • Schopnost 3D modelování
  • Týmová spolupráce, kreativní a proaktivní přístup k zadaným úkolům

Co nabízíme?

  • Stále se rozvíjející moderní společnost
  • Pružnou pracovní dobu
  • Samostatnou práci
  • Odborné vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.