KONSTRUKTÉR - KRESLIČ

25000 - 35000 Kč

Jste technicky založený člověk, který má praxi s konstruováním? Hledáte novou výzvu a možnost dalšího rozvoje? Pak jste to právě Vy, koho hledáme na pozici KONSTRUKTÉR v Plzeňském kraji! Neváhejte a zašlete nám tak Váš životopis! Dlouhodobě zavedená stabilní strojírenská společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: KONSTRUKTÉR JUNIOR (25 -35.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Spolupráce na nových i stávajících projektech
  • Konstruování ve 3D i překreslování do 2D
  • Účast při provádění funkčních zkoušek
  • Podpora a úzká spolupráce s výrobou
  • Tvorba a aktualizace technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici
  • Anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • Technický background, spolehlivost
  • Ochotu na sobě pracovat a učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • Dovolenou navíc
  • Bonusy a prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Odborné vzdělávací a jazykové kurzy
  • Mzdu adekvátní zkušenostem
  • Příspěvky na penzi

  • Místo výkonu práce: Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.