KONSTRUKTÉR STROJÍRENSKÝCH CELKŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Jste strojní konstruktér, který se na komunikativní úrovni dokáže domluvit v německém nebo anglickém jazyce a rádi byste pracovali pod záštitou mezinárodního koncernu, kde se o zakázky a kariérní růst do projektového řízení bát nemusíte? Je pro Vás samostatnost a řídící kompetence v rámci projektů důležitá – rád mimo samotnou konstrukci řešíte i jiné záležitosti ohledně projektu jako specifikaci požadavků, tak technický dozor při výrobě? Z hlediska konstrukce preferujete kusovou výrobu velkých strojírenských celků a zaujme Vás ve světě unikátní technologie, ve které se kombinují i elektro prvky s vlastními řídicími systémy? V tom případě nám zašlete Váš strukturovaný životopis a staňte se novým konstruktérem ve významné mezinárodní firmě. KONSTRUKTÉR STROJÍRENSKÝCH CELKŮ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce v konstrukčním softwaru Solidworks na přidělených projektech
  • Týmová spolupráce nad řešeními konstrukčních problémů či inovací a vývoje
  • Organizace konstrukčních projektů – specifikace materiálu pro nákup
  • Komunikace v jazyce českém, ale i cizím (AJ,NJ) ohledně progresu v projektech v rámci firmy
  • Informování o stavu zakázek klientům a zpracování jejich požadavků
  • Zpracování technické dokumentace dle interních norem

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti strojírenství (striktně)
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost práce v konstrukčních programech AutoCAD, Inventor, Solidworks, Catia aj.
  • Ochotu učit se a rozvíjet se v oboru, samostatnost
  • Zaměstnaneckou stabilitu a loajálnost

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Možnost kariérního vývoje v rámci mezinárodní firmy
  • Příspěvky na stravu, sportovní aktivity a další
  • Systém firemního vzdělávání v oblasti jazyků a oborové kvalifikace
  • Místo pracoviště vhodné pro kandidáty z okresů Nový Jičín, Vsetín, Přerov, Olomouc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.