ELEKTRONIK – JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

Máte platnou vyhlášku 50/78 Sb. a zkušenost s údržbou, seřizováním a opravou strojů? Chcete se uplatnit jako elektronik v nadnárodní výrobní společnosti? Pak nám zašlete Váš strukturovaný životopis! ELEKTRONIK – OLOMOUCKÝ KRAJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Seřizování elektrických i elektronických systémů strojů
  • Seřizování mechaniky, hydrauliky a pneumatiky strojů
  • Spolupráce při zhotovování strojních součástí a vytváření technické dokumentace
  • Vytváření technické dokumentace a vedení technické evidence

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání v oboru elektro
  • Platnou kvalifikaci dle vyhlášky 50/78 Sb.
  • Praxi v oboru
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Pracovní prostředí s vysokými standardy práce
  • Práci v jednosměnném provozu
  • Možnost pracovního růstu
  • Odborné vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky
  • Bezúročné půjčky
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.