PROCESS/PROJECT ENGINEER

Neaktivní nabídka

32000 - 48000 Kč

Hledáte práci jako PROCESS/PROJECT ENGINEER na Vysočině? Máte praxi v automobilovém průmyslu a orientujete se v oblasti výrobních procesů? Hovoříte anglickým jazykem a hledáte práci, kde se budete moci rozvíjet? Jste organizačně schopný člověk s technickým backgroundem? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Významná společnost zabývající se automobilovou výrobou přijme nového kolegu na pozici: PROCESS/PROJECT ENGINEER

Pracovní náplň

  • optimalizace a zefektivňování výrobních procesů
  • spolupráce při zavádění nových projektů do výroby
  • podílení se na výběru dodavatelů strojních zařízení
  • tvorba layoutů a uspořádání pracovišť
  • úzká spolupráce s technology, kvalitou a výrobou

Co požadujeme?

  • technické vzdělání podmínkou
  • alespoň středně pokročilá znalost AJ nutná
  • zkušenosti na obdobné pozici v automotive
  • znalost nástrojů procesního inženýrství
  • technická zdatnost, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • dovolená navíc, firemní stravování
  • jazykové vzdělávání a další benefity
  • místo výkonu práce: Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.