MANAŽER PROJEKTŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 43000 Kč

Hledáte práci na pozici MANAŽER PROJEKTŮ v Jihomoravském kraji? Máte znalosti a zkušenosti v oblasti projektového řízení ve výrobní společnosti? Ovládáte německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni? Jste pracovitý, samostatný, organizačně schopný a flexibilní? Pak hledáme právě Vás! Perspektivní společnost zabývající se strojírenskou výrobou hledá do svého kolektivu nového kolegu na pozici: MANAŽER PROJEKTŮ

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za plánování a vedení projektů
  • koordinace členů projektového týmu
  • zavádění projektů do výroby
  • podílení se na nastavování procesů
  • úzká spolupráce v rámci společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření výhodou
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • komunikativní znalost AJ či NJ nutná
  • organizační dovednosti, aktivní přístup
  • spolehlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • perspektivní pracovní příležitost
  • zajímavá práce v příjemném kolektivu
  • firemní stravování, dovolená navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj