PROJEKTOVÝ MANAŽER

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Firma Madfinger Games stojí na kvalitních lidech, kteří jsou schopni pokrývat větší oblast svého oboru, než je jinde běžné. Proto hledáme talentované, nadšené a zkušené kolegy, kteří se nemohou dočkat, až se zapojí do procesu kreativní tvorby. Naše hry hrají a baví miliony lidí po celém světě a naše společnost patří mezi světově respektovaná herní studia. Nabízíme tvůrčí prostředí s řadou zkušených lidí, kteří se neváhají podělit o své znalosti při tvorbě her.

Pracovní náplň

  • Vedení projektů agilním způsobem založeným na metodice Kanban
  • Iterativní vývoj free-to-play her určených pro mobilní zařízení
  • Vyjednávání o zadání projektu a jeho metrikách s vedením firmy
  • Úzká spolupráce s hlavním designerem a hlavním vývojářem při přípravě a realizaci projektu
  • Vzájemná koordinace všech rolí podílejících se na projektu (vývojáři, level designeři, grafici, animátoři, zvukaři)
  • Spolupráce s marketingem, analytickým oddělením a testery (QA)
  • Příprava, realizace a vyhodnocení soft launch a spuštění nového produktu
  • Doporučení na změny v aplikacích na základě analytických dat
  • Koordinace s ostatními projekty
  • Práce v neformálním prostředí

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s vedením agilních projektů
  • Aktivní hraní her
  • Včasné rozpoznání rizik a změn v okolí projektu, schopnost prioritizace úkolů
  • Schopnost vyjednávání a nalézání konsensu napříč neformálně fungující firmou
  • Vnitřní motivace učit se nové věci
  • Intuice pro správná rozhodnutí
  • Otevřená mysl, dobré nápady a schopnost srozumitelně formulovat myšlenky i v angličtině

Co nabízíme?

  • Práci na vývoji top herních titulů u globálně úspěšné společnosti
  • Možnost dát kousek sebe do skvělých her
  • Spolupráci s těmi nejlepšími lidmi z oboru v republice
  • Přátelský tým a atraktivní pracovní prostředí situované v blízkosti centra města
  • Přístup k nejnovějším technologiím
  • Možnost seberealizace a velmi kreativní práce

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu it@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu it@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.