SERVISNÍ TECHNIK V AUTOMOTIVE S AJ

Jste od přírody nadán technickým myšlením a oživit jakékoliv zařízení Vám nedělá absolutně žádné problémy? Chcete v rámci práce cestovat a domluvíte se v cizině? Jste odborník přes servis zařízení po hardwarové i softwarové stránce? V tom případě jste člověk, kterého hledáme! Zašlete nám Váš strukturovaný životopis a naplňte svá kariérní očekávání.

Pracovní náplň

  • Uvádění zařízení do provozu, oživení po hardwarové i softwarové stránce
  • Rozklíčování specifických potřeb zákazníka a navrhnutí efektivního řešení
  • Údržba zařízení, lokalizace a odstranění závad
  • Školení u zákazníka ohledně používání zařízení a bezpečnosti práce se zařízením
  • Cestování za zákazníkem a komunikace v cizím jazyce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 2 roky
  • Komunikativní úroveň angličtiny
  • Znalost fungování zařízení po SW i HW stránce
  • Orientace ve strojní a elektrodokumentaci
  • Ochota cestovat do zahraničí, proaktivita a samostatnost

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení s bonusy podle výkonu
  • Možnost cestovat do zahraničí v rámci práce
  • Stravenky, příspěvky na dopravu
  • Propracovaný systém benefitů (vzdělávání, sportovní aktivity)
  • Kariérní růst a nerutinní práci
  • Lokalita: Olomoucký kraj