EDGECAM PROGRAMÁTOR CNC

Neaktivní nabídka

18000 - 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Pracujete v Edgecam či jiném CAM prostředí nebo víte, jak CNC stroje programovat, ale máte spíše operátorskou pozici? Pak reagujte na tento inzerát a staňte se programátorem CNC ve strojírenské firmě s dlouholetou tradicí! EDGECAM PROGRAMÁTOR CNC

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba CNC programů v Edgecam, tvorba postupů pro výrobu
  • Komplexní technologická příprava dílů určených pro obrábění na CNC strojích
  • Ověřuje vytvořené programy na počítačových simulacích a vytváří případné optimalizace
  • Spolupracuje na zvyšování kvalifikace obsluhy CNC strojů

Co požadujeme?

  • Středoskolské vzdělání technického směru
  • Znalost CNC programování v Heidenhain, Fanuc, Sinumerik aj.
  • Minimálně základní znalost CAM prostředí Edgecam
  • Orientaci v cizojazyčné výkresové dokumentaci výhodou

Co nabízíme?

  • Příspěvky na zajištění na důchod
  • 5 týdnů dovolené
  • Pravidelnou zdravotní péči o zaměstnance
  • Odměny při životních a pracovních výročích
  • Lokalita: Olomoucký kraj