KONSTRUKTÉR FOREM

Neaktivní nabídka

23000 - 35000 Kč

Vystudoval jste SŠ/VŠ technického směru a máte nějaké zkušenosti či alespoň zájem o oblast konstrukce vstřikovacích forem? Hledáte práci na pozici KONSTRUKTÉR FOREM ve Zlínském kraji? Pokud ano, pak nám zašlete Váš životopis! Dlouhodobě zavedená stabilní strojírenská společnost hledá nového pracovníka na pozici: KONSTRUKTÉR FOREM

Pracovní náplň

  • tvorba a aktualizace technické dokumentace
  • vývoj a konstrukce forem dle požadavků zákazníka
  • podpora a spolupráce s výrobou
  • účast při provádění funkčních zkoušek
  • úzká spolupráce v rámci společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • zkušenosti s konstruováním podmínkou
  • praxe na obdobné pozici velkou výhodou
  • znalost programu ProEngineer výhodou
  • ochotu vzdělávat se a rozvíjet se

Co nabízíme?

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • možnost profesního rozvoje
  • závodní stravování, odborná školení
  • možnost podpory při relokaci
  • místo výkonu práce: Zlínský kraj