TECHNOLOG - TVÁŘENÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Máte strojírenské vzdělání a hovoříte anglickým nebo německým jazykem? Jste zodpovědný a technicky zdatný člověk se zájmem o práci v nadnárodní společnosti, která je špičkou ve svém oboru? Chcete pracovat na pozici TECHNOLOG -TVÁŘENÍ na Vysočině? Pokud ano, pak nám zašlete Váš životopis! Stabilní nadnárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: TECHNOLOG - TVÁŘENÍ

Pracovní náplň

  • realizace procesních a technologických změn
  • podpora při zavádění projektů do výroby
  • spolupráce v oblasti zlepšovacích procesů
  • posouzení vyrobitelnosti a stanovení kalkulací
  • zpracování a aktualizace technické dokumentace
  • komunikace v cizím jazyce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního směru
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • praxe na obdobné pozici nutná
  • zkušenosti z automotive výhodou
  • znalost FMEA, Six Sigma, 8D reporty
  • zodpovědnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • práce v dynamické perspektivní společnosti
  • firemní stravování, jazykové vzdělávání
  • penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní doba
  • místo výkonu práce: Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.