SERVISNÍ TECHNIK VÝROBNÍCH STROJŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti z pozice SERVISNÍ TECHNIK VÝROBNÍCH STROJŮ? Jste technicky zdatný a rád cestujete? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Pak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes! Společnost působící v oblasti prodeje výrobních strojů s dlouholetou tradicí na trhu hledá nového pracovníka na pozici: SERVISNÍ TECHNIK VÝROBNÍCH STROJŮ

Pracovní náplň

  • diagnostická a servisní činnost výrobních strojů
  • komunikace s dodavateli
  • součinnost s centrálou v Brně
  • pracovní cesty po regionu Čech

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ obor elektrotechnika, strojírenství
  • zkušenost se servisní činností výrobních strojů
  • komunikativní znalost AJ
  • řidičský průkaz skupiny: B (aktivní řidič)
  • samostatnost, pečlivost, ochotu dále se učit

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • mobilní telefon, notebook, služební automobil i pro soukromé účely
  • home office
  • zázemí stabilní a úspěšné společnosti
  • zaškolení
  • nástup dohodou