INŽENÝR KVALITY – i pro absolventy

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Vystudoval jste vysokou školu se zaměřením na strojírenství nebo kvalitu? Zajímáte se o oblast kvality a rád byste se v tomto směru dále rozvíjel? Rád byste nastartoval svou profesní dráhu v prosperující společnosti a práce na pozici INŽENÝRA KVALITY ve Zlínském kraji Vám připadá atraktivní? Pak hledáme právě Vás! Moderní a dynamická výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: INŽENÝR KVALITY – I PRO ABSOLVENTY

Pracovní náplň

  • Zajištění kvality v sériové výrobě
  • Kontrola splnění kvalitativních požadavků
  • Tvorba a aktualizace plánů kontroly
  • Komunikace se zákazníky a řešení reklamací
  • Navrhování nápravných opatření

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti v oblasti kvality výhodou
  • Středně pokročilá znalost AJ/NJ
  • Alespoň teoretická znalost nástrojů kvality
  • Zodpovědnost, pečlivost, ochota učit se

Co nabízíme?

  • Zázemí prosperující výrobní společnosti
  • Práce v moderním pracovním prostředí
  • Profesní, odborný i osobní růst
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj