MANAŽER INTERNÍ LOGISTIKY

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte praxi z manažerských pozic v interní logistice a řízení skladových prostor? Je pro Vás u potenciálního zaměstnavatele důležité postavení na trhu? Jste schopen do firmy přinést nové podněty, co se týče implementace logistických metodik? Pak zašlete svůj životopis ve formátu .doc či .docx na níže uvedenou adresu a ucházejte se o manažerský post v oblasti interní logistiky! MANAŽER INTERNÍ LOGISTIKY

Pracovní náplň

  • Koordinace činností pracovníků skladů, plánování směn, motivace
  • Administrativní činnost v ERP systému, evidence přijímaného materiálu
  • Účast na plánování výroby a dohled nad bezproblémovou dodávkou materiálu do výroby
  • Pravidelné jednání s dodavateli a spedičními firmami ohledně zásobování
  • Dohled nad bezpečností práce, odpadovým hospodářstvím, údržbou

Co požadujeme?

  • Praxe na pozici vedoucího skladu, interní logistiky alespoň 2 roky
  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti logistiky nebo technických oborech či praxe v oboru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Organizační schopnosti a odolnost vůči stresu

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stabilní pracovní pozice v rozvíjející se společnosti
  • Dotované stravování
  • Podpora vzdělávání v rámci firmy
  • Lokalita pracoviště: Olomoucký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky.
Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním obchodních sdělení dle § 7 zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centre a zapůjčování THP pracovníků.
Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.