VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ S AJ

Neaktivní nabídka

až 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Ovládáte účetnictví a anglický jazyk na komunikativní úrovni? Chcete pracovat v nadnárodní výrobní společnosti s dlouholetou tradicí? Potom neváhejte a zašlete svůj životopis ještě dnes! Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ s AJ

Pracovní náplň

  • komplexní zpracování účetnictví včetně mezd
  • účtování přijatých/vydaných faktur
  • zpracování podkladů a příprava DPH
  • účtování bankovních výpisů, pokladny, cestovních příkazů
  • příprava pravidelných a ročních závěrek
  • reporting do zahraničí v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • víceletou praxi v komplexním zpracování účetnictví ve výrobní společnosti
  • velmi dobrou znalost mzdového účetnictví, ČÚS a orientaci v daň. zákonech
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost MS Office (především Word, Excel)
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • příjemný pracovní kolektiv
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • závodní stravování
  • odborné a vzdělávací kurzy
  • 25 dní dovolené
  • místo pracoviště: Brno