KOORDINÁTOR VÝVOJOVÝCH PROJEKTŮ

Hledáte práci na pozici KOORDINÁTOR VÝVOJOVÝCH PROJEKTŮ v Jihomoravském kraji? Máte technické vzdělání a zkušenosti v leteckém průmyslu? Jste člověk komunikativní a máte nějaké zkušenosti s vedením projektů, koordinací práce apod.? Hovoříte anglickým jazykem na komunikativní úrovni? Potom neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Významná nadnárodní strojírenská společnost hledá nového kolegu na pozici: KOORDINÁTOR VÝVOJOVÝCH PROJEKTŮ

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za vedení projektů
  • koordinace vývojových týmů
  • zlepšování postupů a procesů
  • komunikace se zákazníky
  • spolupráce se zahraničními kolegy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • komunikativní znalost AJ podmínkou
  • praxe v leteckém průmyslu nutná
  • zkušenosti s projektovým managementem
  • komunikativnost a aktivní přístup

Co nabízíme?

  • zajímavá práce v mezinárodní společnosti
  • možnost seberealizace a dalšího rozvoje
  • mzdu adekvátní zkušenostem
  • dovolená navíc a další benefity
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj