SPECIALISTA KVALITY V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

32000 - 49000 Kč

Hledáte práci na pozici SPECIALISTA KVALITY V AUTOMOTIVE na Vysočině? Máte technické vzdělání a praxi v oblasti kvality v automotiv? Pak hledáme právě Vás! SPECIALISTY KVALITY V AUTOMOTIVE (32-49.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zavádění a koordinace nových projektů
  • Řešení zákaznických reklamací
  • Komunikace se zákazníky
  • Aktivní spolupráce na vnitřních auditech
  • Tvorba interní dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického typu
  • Praxi v oblasti kvality minimálně 2 roky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost německého jazyka výhodou
  • Znalost 8D, ISO 16949, PPAP, APQP, FMEA
  • Asertivní přístup, samostatnost

Co nabízíme?

  • Práci v nadnárodní společnosti
  • Penzijní připojištění
  • Závodní stravování
  • Školení, jazykové kurzy
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Vysočina