PROGRAMÁTOR VSTŘIKOLISŮ - I JUNOŘI!

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

Máte zkušenosti či alespoň zájem o oblast programování nebo řízení vstřikolisů? Láká Vás práce na zajímavých projektech a přímá komunikace se zákazníky? Chcete využívat anglický jazyk při komunikaci se zahraničními kolegy i zákazníky? Chcete se učit nové věci a stát se opravdovým odborníkem v oboru? Pak je tato pozice pro Vás ideální! Dynamicky se rozvíjející společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: PROGRAMÁTOR VSTŘIKOLISŮ - I JUNIOŘI (20-30.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Zhotovení programu či případných změn
  • Práce na zadaných projektech
  • Odstraňování odchylek a hledání zlepšení
  • Programování vstřikolisů u zákazníka
  • Komunikace s kolegy i zákazníky v angličtině
  • Kompletní zaškolení na pozici

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření (elektro, automatizace)
  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka nutná
  • Zkušenosti s programováním (stačí praxe ze školy)
  • Znalost programovacích jazyků výhodou
  • Ochotu cestovat k zákazníkovi, vlastní iniciativu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Rozmanitou práci u lídra na trhu
  • Přístup k nejnovějším technologiím v oboru
  • Možnost dalšího kariérního růstu a osobního rozvoje
  • Práci na projektech v ČR i zahraničí
  • Příspěvek na stravování, pomoc při relokaci
  • Místo výkonu práce: Vysočina