INŽENÝR V AUTOMOTIVE – PRO ABSOLVENTY VŠ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

Máte VŠ vzdělání v oboru strojírenství nebo elektro? Domluvíte se plynule anglickým jazykem. Hledáte zaměstnání ve výrobní, stabilní společnosti? Pak je tato nabídka právě pro Vás. Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici: INŽENÝR V AUTOMOTIVE – PRO ABSOLVENTY VŠ

Pracovní náplň

  • práce na jednotlivých zahraničních projektech v oblasti automotive
  • aktivní komunikace se zákazníky – doladění technických detailů
  • vývoj produktů/technologie, návrh prototypů, provádění kreslení v AutoCAD, Inventor
  • účast při zavádění technologie do provozu, tvorba příslušné dokumentace
  • práce v týmu pracovníků na úseku vývoje, reporting Vedoucímu oddělení

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání – elektro, strojírenství
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • středně pokročilá znalost AJ (časté využití)
  • znalost programu AutoCAD, Inventor
  • ochota učit se novým věcem, samostatnost

Co nabízíme?

  • možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • pracovní doba – 7,5 hod / den
  • smlouva na dobu určitou ½ roku, poté neurčito
  • zaučení na dané pracovní pozici, možnost ubytování
  • možnost dalšího profesního růstu

  • místo výkonu práce: VSETÍNSKO

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: http://www.acjobs.cz/nabidky-prace/. Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci, práce v Plzni, práce v Ústí, práce v Hradci a dalších regionech České republiky. Zašlete nám svůj životopis a my Vás ZDARMA zaregistrujeme do databáze uchazečů o zaměstnání. ZDARMA si také můžete aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu, oboru a požadované mzdy. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. a AC Jobs, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a zapůjčování THP pracovníků. Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.