SPECIALISTA KVALITY S AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Jste absolventem střední nebo vysoké školy ideálně v technickém směru? Umíte anglicky na pokročilé úrovni? Máte zkušenosti na pozici Inženýra kvality? Pak pro Vás máme vhodnou pracovní nabídku na pozici: SPECIALISTA KVALITY S AJ

Pracovní náplň

  • sledování kvality výrobků – statistika, nápravná opatření, návrhy na zlepšení
  • příprava a spolupráce při externích i interních auditech
  • řešení reklamací a správa příslušné dokumentace
  • komunikace s klienty

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • AJ na středně pokročilé úrovni
  • zkušenosti s nástroji kvality – PPAP, FMEA, APQP
  • schopnost práce pod stresem, vysoké pracovní nasazení

Co nabízíme?

  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity – závodní stravování, platové bonusy
  • jazykové kurzy
  • pružnou pracovní dobu

  • míst výkonu práce: Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.