REZIDENT KVALITY S AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Máte středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru? Mluvíte anglicky na pokročilé úrovni a chcete jazyk nadále rozvíjet? Máte zkušenosti na pozici inženýra kvality a zároveň jste tak trochu obchodník? Mezinárodní prosperující firma Vás ráda příjme do svých řad na pozici: REZIDENT KVALITY S AJ

Pracovní náplň

  • řešení reklamací a vedení potřebné dokumentace
  • komunikace se zákazníky
  • spolupráce při interních a externích auditech

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • AJ na komunikativní úrovni
  • znalost nástrojů kvality – PPAP, FMEA, 8D, ISO
  • odolnost vůči stresu, vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • motivující platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity – stravenky, platové bonusy
  • pružnou pracovní dobu
  • jazykové kurzy

  • místo výkonu práce: okres Kolín