TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Technologové! Programátoři! Máte zkušenosti a znalosti v oblasti technologie obrábění a chtěli byste pracovat v prestižní mezinárodní společnosti? Pak je tato pozice pro Vás ideální! Dynamicky se rozvíjející společnost hledá do svého týmu nového kandidáta/kandidátku na pozici: TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za náběh nových dílů do výroby či nové technologie
  • Odstraňování odchylek (vazba stroj, nástroj, odlitek, obráběcí přípravek, měření, atd.)
  • Spolupráce se seřizovači směn
  • Vytváření technologických postupů
  • Spolupráce při změnách výroby
  • Jednání s dodavateli o možných optimalizacích nástrojů

Co požadujeme?

  • SŠ, příp. VŠ technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky
  • Zkušenost s programováním v Sinumeric výhodou
  • Znalost stojírenských a obráběcích technologií
  • Znalost ISO/TS pro automotive výhodou
  • Komunikativní a dynamickou osobnost, ochota cestovat
  • Řidičský průkaz sk.B

Co nabízíme?

  • Rozmanitá práce u lídra na trhu
  • Přístup k nejnovějším technologiím v oboru
  • Možnost dalšího kariérního růstu a osobního rozvoje.
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Stravenky,služební telefon i k soukromým účelům
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.