ELEKTROMECHANIK

Neaktivní nabídka

24000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Baví vás hledání závad, seřizování strojů a jejich montáž? Máte platnou vyhlášku 50/1978 Sb., §6 a víte, že se chcete uplatnit v mezinárodní společnosti? Významná automotive společnost v Olomouckém kraji hledá zkušenou posilu do svého týmu na pozici: ELEKTROMECHANIK (24000 – 30000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Hledání závad na strojích a přístrojích, údržba
  • Navrhování a provádění oprav a revizí
  • Seřizování a montáž součástí strojů a elektronických systémů
  • Tvorba technické dokumentace
  • Evidování dat

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technické nebo elektro
  • Zkušenost na podobné pozici ve výrobní společnosti
  • Vyhláška 50/1978 Sb., §6
  • Praxe s PLC velkou výhodou
  • Ochotu pracovat ve 4 směnném provozu

Co nabízíme?

  • Zázemí dynamické moderní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Propracovaný systém firemních benefitů
  • Zajímavou práci s možností profesního růstu
  • Odborná školení
  • Místo výkonu práce: Olomoucko