KONTROLOR KVALITY S AJ

Neaktivní nabídka

23000 - 28000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Jste zodpovědný a precizní? Umíte číst z výkresové dokumentace? Baví Vás práce v oblasti kvality se služebními cestami do zahraničí? Chcete pracovat jako KONTROLOR KVALITY a hledáte práci v Plzeňském kraji? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost působící ve strojírenství hledá vhodného kandidáta na pozici: KONTROLOR KVALITY S AJ

Pracovní náplň

  • kontrola strojních částí dílenskými měřidly
  • provádění rozměrových kontrol
  • dohlížení a dodržování řízené jakosti
  • vyhotovení zprávy o výsledcích měření
  • služební cesty do zahraničí

Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ vzdělání technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici ve strojírenství výhodou
  • komunikativní znalost AJ
  • schopnost čtení technických výkresů
  • spolehlivost, důslednost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • firemní stravování
  • profesní a osobnostní rozvoj
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • moderní pracoviště