PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR - STROJÍRENSTVÍ

Jste člověk organizačně schopný s obchodním duchem a máte praxi s projektovým řízením? Jste flexibilní, spolehlivý a odolný vůči stresu? Chcete pracovat v české společnosti na pozici PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR - STROJÍRENSTVÍ na Vysočině? Pak jste to právě VY, koho hledáme! Úspěšná výrobní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR - STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • Řízení a realizace projektů až po zavedení do výroby
  • Dodržování rozpočtu včetně časového harmonogramu
  • Kompletní péče o potřeby stávajících zákazníků
  • Technicko-obchodní jednání se zákazníky
  • Práce s technickou dokumentací
  • Komunikace napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • AJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • Zkušenosti s projektovým řízením ve výrobní společnosti
  • Výborné komunikační a obchodní schopnosti
  • Schopnost rychle reagovat na změnu, samostatnost
  • Smysl pro přesnost, důslednost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • Vyplácení ročních bonusů, příjemné pracovní prostředí
  • Týden dovolené navíc, zajištěné stravování
  • Zaměstnanecké výhody (masáže, posilovna,…)
  • Společenské akce, sportovní vyžití
  • Místo výkonu práce: 40 km východně od Jihlavy