TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

Zajímáte se o stabilní zaměstnání ve strojírenské společnosti? Máte praxi na pozici technologa a zkušenosti s přípravou výroby ve strojírenské společnosti? Pak hledáme právě vás!

Pracovní náplň

    - analýza a popis výrobního procesu, jeho rozpad do technologických postupů
    - zodpovědnost za převzetí konstrukční části návrhu a jeho přezkoumání
    - zodpovědnost za termínové a kvalitativní plnění technologické části návrhu
    - optimalizace a provádění časových studií, měření délky pracovních postupů
    - sledování výrobních a kontrolních operací, norem pracnosti, volby výrobního zařízení
    - dohled na dodržování firemních předpisů

Co požadujeme?

    - min. 3 roky praxe v na obdobné pozici
    - vyučení / SŠ strojní
    - zkušenosti s technologickou přípravou výroby ve strojírenské firmě
    - znalost optimalizace výrobního procesu
    - schopnost samostatné práce, flexibilita
    - uživatelská znalost práce na PC

Co nabízíme?

    - zázemí stabilní české společnosti
    - velmi zajímavou a různorodou práci
    - odpovídající finanční podmínky
    - příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti a zkušenosti

    Lokalita: severní Čechy