ZÁMEČNÍK - NÁSTROJAŘ

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

Hledáme zámečníky – nástrojaře se znalostí pneumatiky a hydrauliky. Jste-li manuálně zruční a máte zájem o tento obor, pak neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení. Stále se rozvíjející moderní společnost působící na Rokycansku hledá do svého týmu: ZÁMEČNÍKY - NÁSTROJAŘE

Pracovní náplň

  • Práce především na montáži strojů
  • Montáž zařízení a forem dle výkresové dokumentace
  • Znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
  • Úzká spolupráce s výrobou

Co požadujeme?

  • SOU strojírenské
  • Znalost práce s pneumatikou a hydraulikou
  • Platný svářečský průkaz CO2 a AUTOGEN výhodou
  • Možnost zahraničních služebních cest

Co nabízíme?

  • Placené (případné) přesčasy a vyplácení diet v rámci služebních cest
  • Práce ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední)
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Rokycansko