SPECIALISTA PLC PROGRAMOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 50000 Kč

Máte vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru? Vyznáte se v programování na hardware úrovní PLC/IPS? Ovládáte programování v C/C++? Komunikujete v angličtině a chcete se stát součástí perspektivní mezinárodní společnosti působící v oblasti strojírenství? Pošlete nám svůj životopis. Mezinárodní strojírenský koncern, působící v Pardubickém kraji hledá Specialistu PLC programování

Pracovní náplň

  • Stanovování standardů pro oblast programování řídících systémů
  • Standardizace a uplatňování konceptu pro oblast softwaru.
  • Řízení projektů
  • Tvorba specifikace softwaru

Co požadujeme?

  • VŠ elektrotechnického směru, případně automatizace
  • Zkušenosti s programováním na hardware ( PLC/IPC)
  • Znalost programování v C/C++
  • Komunikativní znalost AJ
  • Zkušenost s oblastí B+R Automation Studio výhodou

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v perspektivní mezinárodní společnosti
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Penzijní připojištění
  • Dovolená navíc
  • Zaměstnanecký program pro výhodné telefonování

  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji