3D KONSTRUKTÉR

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Vystudovali jste střední nebo vysokou školu strojního zaměření? Máte zkušenosti s konstruováním a jste kreativní? Ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni? Rádi byste pracovali na pozici 3D konstruktéra ve stabilní společnosti na Hodonínsku? Pak hledáme právě Vás! Prosperující společnost působící v automotive hledá vhodného kandidáta na pozici: 3D KONSTRUKTÉR

Pracovní náplň

  • Tvorba konstrukční dokumentace
  • Podílení se na vývoji nových produktů
  • Aktualizace výkresové dokumentace
  • Komunikace se zákazníky (také v AJ)
  • Spolupráce napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření
  • 2 roky praxe na pozici konstruktéra
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost práce v 3D softwarech (SolidEdge výhodou)
  • Aktivní přístup, kreativní myšlení

Co nabízíme?

  • Zajímavá práce ve stabilní společnosti
  • Možnost profesního růstu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Hodonínsko