SALES MANAGER WITH ENG

Neaktivní nabídka

až 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte práci na pozici SALES MANAGER with ENG v okrese Břeclav s využitím anglického jazyka? Máte zkušenosti s vedením projektů a obchodní činností v mezinárodní společnosti? Pokud je Vaše odpověď na všechny otázky ano, pak hledáme právě Vás! Úspěšná výrobní společnost nabízí jedinečnou šanci využít Vaše komunikační schopnosti a jazykové dovednosti na pozici: SALES MANAGER with ENG (up to 60.000 CZK)

Pracovní náplň

  • Vyhledávání nových a péče o stávající zákazníky
  • Řízení zakázek pro klíčové klienty
  • Koordinace menšího týmu prodejců
  • Vytváření obchodních strategií a cenových nabídek
  • Komunikace napříč odděleními společnosti
  • Rozvíjení obchodních vztahů/strategií

Co požadujeme?

  • Alespoň SŠ vzdělání ekonomického nebo strojírenského směru
  • Víceletou praxi na obchodní pozici v mezinárodní strojírenské společnosti
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Stresuodolnost, proaktivnost a vyjednávací schopnosti
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení a bonusy
  • Možnost profesního rozvoje
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na relokaci
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Místo pracoviště: okres Břeclav