PROJEKTOVÝ MANAŽER

Neaktivní nabídka

42000 - 50000 Kč

Vystudoval jste SŠ/VŠ strojírenského zaměření a ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Máte již nějakou praxi v oblasti řízení projektů a rád byste své zkušenosti nadále rozvíjel? Chcete pracovat na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER na Vysočině? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Významná výrobní společnost s dlouhodobým působením na trhu hledá nového pracovníka/pracovnici na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER

Pracovní náplň

  • plánování projektů a jejich realizace
  • vedení a organizování nových projektů
  • zavádění produktů do sériové výroby
  • dohled nad finanční i časovou stránkou projektu
  • komunikace s výrobou a zákazníky
  • reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • komunikativní znalost anglického jazyka nutná
  • zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou
  • organizační dovednosti, aktivní přístup
  • ochotu k cestování, ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • zajímavá práce v příjemném kolektivu
  • firemní stravování, dovolená navíc
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní doba
  • místo výkonu práce: Vysočina

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.