SPECIALISTA KVALITY

Neaktivní nabídka

20000 - 35000 Kč

Chcete pracovat v zázemí prosperující firmy? Jste absolventem střední školy s technickým zaměřením? Máte praxi na pozici specialisty kvality? Neváhejte nás kontaktovat. Mezinárodní firma sídlící v Královéhradeckém kraji hledá vhodného kandidáta na pozici SPECIALISTA KVALITY

Pracovní náplň

  • tvorba a kontrola technické dokumentace
  • kontrola provozu a zadaného projektu
  • měření a hodnocení výrobků
  • řešení reklamací

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v technickém oboru
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • ochotu spolupracovat s kolektivem
  • dobré analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • motivující platové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • zaměstnanecké benefity
  • zaměstnání v mezinárodní prosperující firmě

  • místo výkonu práce: Královéhradecký kraj