PROCESNÍ INŽENÝR - KOVOVÝROBA

30000 - 35000 Kč

Hledáme samostatného inženýra, který se poohlíží po nové příležitosti v oblasti relizace projektů procesního zlepšování. Pokud máte odpovídající praxi a nebojíte se komunikace v anglickém jazyce, neváhejte! Tato nabídka se Vám jistě zalíbí: PROCESNÍ INŽENÝR - KOVOVÝROBA

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Hodnocení procesů výrobní technologie a návrhy inovací
  • Zavádění metod štíhlé výroby (vizualizace, 5S, materiálové toky)
  • Ergonomie pracovišť
  • Spolupráce s oddělením vývoje
  • Účast na projektových poradách

Co požadujeme?

  • Středoškolské či vysokoškolské vzdělání se zaměřením na procesní či průmyslové inženýrství
  • 2 roky praxe jako procesní inženýr v kovovýrobě
  • Středně pokročilou znalost angličtiny s chutí se nadále zdokonalovat
  • Samostatnost, zodpovědnost, analytické a logické myšlení

Co nabízíme?

  • Stabilní pracovní místo v zavedené výrobní společnosti
  • Proměnlivou náplň práce
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Spoluúčast na atraktivních projektech
  • Lokalita pracoviště: Olomoucko
  • Nástup dle dohody

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.