PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR DO ODDĚLENÍ ÚDRŘBY

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

Jste technicky zdatní a rádi vymýšlíte nová technická řešení? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Zajímají Vás nové technologie ve výrobě? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná nadnárodní automotive společnost, hledá novou posilu svého týmu na pozici: PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR PRO ÚDRŘBU (45 - 50.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Vedení týmu seřizovačů
  • Implementace nových možností údržby
  • Vedení procesu modifikace produktů, pravidelné meetingy
  • Hledání ztrát ve výrobě a návrhy nápravných opatření
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalosti nástrojů štíhlé výroby a údržby
  • AJ na středně pokročilé úrovni podmínou
  • Praxi v oblasti hledání úzkých míst v údržbě
  • Dobrou znalost práce v MS Excel
  • Spolehlivost, kreativitu, schopnost pracovat samostatně

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • Možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzdu, různé příspěvky
  • Další nadstandardní benefity

  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj