ABSOLVENT PRO PROJEKTY VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 28000 Kč

Jste absolventem gymnázia, strojírenského oboru či člověkem z oboru s kratší praxí a zajímá Vás oblast produktového řízení? Domluvíte se německým jazykem a chcete se podílet na mezinárodních projektech? Pak tuto možnost využijte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Realizace projektů pro strojírenský průmysl na tuzemských i zahraničních trzích
  • Zastřešení projektů po technické stránce a zároveň jejich prezentování a dojednávání obchodních podmínek
  • Komunikace s klienty, partnery a subdodavateli v ČJ i AJ/NJ
  • Práce s technickou dokumentací
  • Tvorba kalkulací
  • Spolupráce s jednotlivými úseky podniku

Co požadujeme?

  • Absolventy gymnázia, nebo technické vzdělání výhodou (či kándidáty s krátkou praxí)
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Organizační schopnosti a vůli rozvíjet se v oboru
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Loajalitu vůči zaměstnavateli, stabilitu

Co nabízíme?

  • Nadstandartní mzdové ohodnocení
  • Bonusy až ve formě 13. mzdy
  • Krytí části nákladů na dopravu
  • Stravenky a možnost stravování se přímo v podniku
  • Zvýhodněné tarify na telefon
  • Náborový příspěvek 10 000 Kč

  • Lokalita: Valašské Meziříčí, Hranice, Nový Jičín, Přerov