PROJECT CONTROLLER

Neaktivní nabídka

až 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Hledáte práci na pozici PROJECT CONTROLLER v Brně? Máte praxi v oblasti projektového controllingu a pokročilý anglický jazyk? Pak hledáme právě Vás!!! Úspěšná nadnárodní výrobní společnost nabízí uplatnění Vašich jazykových znalostí a odborných dovedností na pozici: PROJECT CONTROLLER

Pracovní náplň

  • ekonomické řízení projektů
  • kalkulace a analýzy nákladů, finanční plánování
  • projektové rozpočtování
  • spolupráce s finančním a obchodním týmem
  • reporting v rámci projektového controllingu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi v projektovém controllingu ve výrobní společnosti
  • komunikativní anglický jazyk (slovem i písmem)
  • pokročilou znalost MS Excel a systému SAP
  • stresuodolnost, pečlivost, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení s bonusy
  • 5 dnů dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • odborné vzdělávání a jazykové kurzy
  • zaměstnanecké slevy
  • místo výkonu práce: Brno