PROPAGATION GRAPHIC / DESIGNER

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Firma Madfinger Games stojí na kvalitních lidech, kteří jsou schopni pokrývat větší oblast svého oboru, než je jinde běžné. Proto hledáme talentované, nadšené a zkušené kolegy, kteří se nemohou dočkat, až se zapojí do procesu kreativní tvorby. Naše hry hrají a baví miliony lidí po celém světě a naše společnost patří mezi světově respektovaná herní studia. Nabízíme tvůrčí prostředí s řadou zkušených lidí, kteří se neváhají podělit o své znalosti při tvorbě her či digitální grafiky.

Pracovní náplň

  • Návrh a realizace propagačních materiálů pro marketing našich her
    v médiích a na webu
  • Spolupráce na návrhu a realizaci kampaní a akcí pro naše fanoušky na sociálních sítích
  • Návrh a realizace newsletterů a bannerů
  • Ilustrace / koláže / komponování
  • Úzká spolupráce s marketingovým týmem i s dalšími herními vývojáři
  • Práce s herním editorem

Co požadujeme?

  • Prokazatelné zkušenosti s tvorbou propagačních materiálů
  • Perfektní znalost programů Photoshop, Illustrator, InDesign apod.
  • Znalost běžných grafických postupů a standardů, praxe s přípravou materiálů pro tisk, apod.
  • Výhodou znalost 3D programů (3ds Max), renderování, práce s herními editory a postprodukčními nástroji (After Effects, apod.)
  • Výhodou zkušenosti s HTML, návrhem a tvorbou webových stránek
  • Cit pro barvy, kompozici a detail, snaha vytvořit co nejlepší dílo v daném čase

Co nabízíme?

  • Práci na vývoji top herních titulů u globálně úspěšné společnosti
  • Možnost dát kousek sebe do skvělých her
  • Spolupráci s těmi nejlepšími lidmi z oboru v republice
  • Přátelský tým a atraktivní pracovní prostředí situované v blízkosti centra města
  • Přístup k nejnovějším technologiím
  • Možnost seberealizace a velice kreativní práci

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu janatova@acjobs.cz.