EKONOM JUNIOR

Neaktivní nabídka

20000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte praxi na pozici EKONOMA JUNIORA nebo ÚČETNÍ? Pracujete rádi s čísly a máte analytické myšlení? Rádi byste se uplatnili ve velké nadnárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás!!! Silná nadnárodní společnost hledá: EKONOM JUNIOR (23.000Kč)

Pracovní náplň

  • komunikace s bankami, správa účtů, elektronické bankovnictví, zpracování statistiky pro banky
  • sledování pohledávek, jejich stáří, zpracování podkladů pro jejich vymáhání, splátkové kalendáře
  • tvorba opravných položek k pohledávkám pro účetní oddělení
  • sledování insolvencí odběratelů
  • zpracování reportů pro vedení společnosti a příprava podkladů pro auditory k pohledávkám a závazkům

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ekonomického směru podmínkou (alespoň bc.)
  • min. 1 rok praxe na obdobné pozici
  • nutná velmi dobrá znalost EXCELU, kontingenční tabulky
  • znalost AJ – středně pokročilá úroveň
  • orientace v účetní problematice, alespoň v oblasti pohledávek a závazků

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v silné nadnárodní společnosti
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost dalšího odborného vzdělávání
  • podíl na hospodaření společnosti

  • místo výkonu zaměstnání: BŘECLAV

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.