ZÁSTUPCE HR MANAŽERA S AJ

Neaktivní nabídka

40000 - 65000 Kč

Máte zkušenosti na obdobné pozici? Chcete se podílet na tvorbě a realizaci personální strategie společnosti? Dohovoříte se anglicky? Hledáte nové výzvy? Pak hledáme právě Vás! Významná mezinárodní společnost působící v oblasti strojírenské výroby hledá kandidáty/ tky na pozici: ZÁSTUPCE HR MANAŽERA S AJ (PLAT 40 - 65.000,-)

Pracovní náplň

  • Tvorba a následná realizace strategie náboru
  • Zefektivňování interních procesů v HR oddělení
  • Vedení projektů v oblasti vzdělávání
  • Vedení pracovníků
  • Jednání s dodavateli a veřejnou správou
  • Podpora nižšího managementu v oblastech personalistiky
  • Aktivní podílení se na zákaznických auditech
  • Podílení se na zavádění 5S, LEAN, Kaizen atd.
  • Reporting vedení

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Prokazatelnou praxi v personalistice alespoň 5 let
  • Prokazatelnou praxi alespoň 2 roky na obdobné pozici
  • Znalost HR procesů z výrobní společnosti výhodou
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost právních předpisů vztahujících se k personalistice
  • Samostatnost, proaktivitu, pečlivost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Propracovaný systém vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Možnost ubytování
  • Místo výkonu práce: Severozápadně od Prahy