SW ARCHITEKT

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenost s návrhem SW architektury a jste zkušený C++ vývojář. Baví Vás analyzovat požadavky a hledat nové řešení? Pokud ano, využijte skvělé příležitosti! SW ARCHITEKT

Pracovní náplň

  • Analýza požadavků a komunikace s obchodním týmem
  • Odpovědnost za návrh architektury produktu
  • Funkční specifikace s vývojovým týmem
  • Komunikace s ostatními týmy angažovaných na produktu

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru IT
  • Zkušenost s návrhem SW architektury
  • 2 roky komerční vývoj v jazyce C++
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Dobré komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Možnost podílet se na zajímavém produktu
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost home-office
  • 5 týdnů dovolené a 5 sick days
  • Příspěvek penzijní připojištění
  • Odpočinkové místnosti a vitamínový balíček

  • Moderní kanceláře v Brně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.