FINANČNÍ ODDĚLENÍ - ANALYTIK

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenosti s prací v oblasti financí a hledáte uplatnění v Plzni? Jste otevření, komunikativní a rádi byste pracovali v mladém kolektivu? Nedělá Vám problém komunikace v anglickém jazyce? Pokud ANO, neváhejte a kontaktujte nás! Mezinárodně uznávaná, dynamicky se rozvíjející společnost hledá silnou osobnost na pozici: FINANČNÍ ODDĚLENÍ - ANALYTIK

Pracovní náplň

  • telefonická a e-mailová komunikace s klienty, zákazníky a obchodními partnery
  • zpracovávání objednávek do systému
  • sledování a vyhodnocování nákladů
  • kontrola portfolia dle úvěrových pokynů
  • tvorba podrobné analýzy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ (ekonomického směru)
  • znalost AJ na pokročilé úrovni - denní komunikace
  • praxi v oblasti financí (výhodou)
  • znalost práce na PC (především MS Excel)
  • samostatnost, spolehlivost, reprezentativní vystupování

Co nabízíme?

  • finanční bonusy, prémie, 13. plat
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy a jiná školení
  • příspěvek na stravování
  • podpora vzdělávání

    Místo výkonu práce: Plzeňsko