JUNIOR TESTER V C++

Neaktivní nabídka

10000 - 15000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máš za sebou pár školních projektů v C++? Baví tě hledat bugy? Domluvíš se anglicky a hledáš práci, která ti umožní studovat? Pokud ano, tak pošli CV! JUNIOR TESTER V C++

Pracovní náplň

  • Automatizované a manuální testování
  • Údržba stávajícího kódu
  • Vytváření testovacích scénářů
  • Komunikace s vývojáři

Co požadujeme?

  • Student VŠ - obor IT
  • Školní zkušenost s vývojem v C++
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Orientace v sítích a síťových protokolech
  • Schopnost práce v týmu a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Práci se špičkovými technologiemi a nástroji
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Práce v příjemném přátelském kolektivu

  • Místo pracoviště: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.